To tak, jakby mieć dodatkowy wolny czas, kiedy jeździsz pociągiem.

To tak, jakby mieć dodatkowy wolny czas, kiedy jeździsz pociągiem.

Wybierz najłatwiejsze posiłki do weganizowania, a nie najtrudniejsze. I upewnij się, że jesz wystarczająco dużo. Istnieje wiele sposobów jedzenia wegańskiego i musisz znaleźć ten, który działa dla Ciebie. Napisałem 2-stronicowe wprowadzenie do tego dla wegetariańskiej grupy diety dietetycznej, którą można znaleźć tutaj: https://vegetariannutrition.net/faq/

Wywiady ekspertów | Wyświetl blog Komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

skupiam się na zdrowym węglowodanom przegląd dokumentu żywności: rosnące miasta

Post Nawigacja

Focus Focus O Healthy Carbsfood Documentary Review: Rosnące miasta

Kiedy i dlaczego stałeś się weganinem? Czy było to trudne przejście?

Poszedłem wegańskiego, kiedy miałem 17 lat, w dniu, w którym ukończyłem szkołę średnią. Nie planowałem tego w ten sposób i nie miałem pojęcia, jaki miałby ogromny wpływ na moje życie! Na szczęście mam włosko-amerykańską matkę, która nauczyła mnie gotować, co znacznie ułatwiło przejście. Byłem bardzo zmotywowany z troską o zwierzęta, więc byłem gotów zrobić wszystko, aby być zdrowym i pozostać wegańskiego. Nie miałem też pojęcia, że ​​skończę studiować odżywianie. Wszedłem do college’u jako major fizyki, ponieważ chciałem zostać kaskaderem. Pod koniec mojego pierwszego roku było jasne, że odżywianie było bardziej praktycznym stopniem.

Jak napędzasz maraton lub triathlon na diecie roślinnej?

Tankowanie paliwa W przypadku wyścigów na diecie roślinnej nie jest tak trudne, jak myślisz, ponieważ większość ludzi jest już oparta na roślinach. Rozejrzyj się na stacjach pomocy w maratonach lub triathlonach, a jest wiele owoców takich jak banany i pomarańcze oraz łatwo trawione węglowodany, takie jak precle lub krakersy. Osobiście uwielbiam masło orzechowe i dżem na chlebie pełnoziarnistym, po, po długich treningach. Daty są wygodne i łatwe do przenoszenia do treningów wymagających paliwa.

Jakie produkty oparte na roślinach nie możesz żyć?

Nie mogłem żyć bez burritos. Fasola, ryż, salsa i guacamole owinięte w tortilę pełnoziarnistą jest idealnym połączeniem żywności. Poszczególne potrawy, takie jak jarmuż, brokuły, czarna fasola, czosnek i czerwona kapusta, mają również regularną rotację w moim planie obiadowym. Uwielbiam też sos orzechowy i robię własny, który dodam do Strame.

Jak wygląda typowy posiłek przed i po treningu?

Nie jestem wielkim zjadaczem rozgrzewka. Zrobiłem 2,4 -kilometrową Ironman pływając na zaledwie pół banana! Niektórzy ludzie budzą się w środku nocy, aby zjeść śniadanie 3 godziny przed wyścigiem, ale wolę spać do ostatniej chwili. Więc trzymam to światło z owocami lub próbuję i czas na treningach, aby były oddechowe od moich posiłków. Jeśli jesz po treningach i zwiększasz sklepy glikogenu, jest to łatwiejsze do zrobienia.

Po treningu moim ulubionym jest masło migdałowe i banany na chlebie pełnoziarnistej. Łatwy, tani, zdrowy i świetny stosunek węglowodanów do białka.

w jaki sposób podążanie za dietą wegańską poprawiło Twoją wydajność fizyczną?

Byłem weganin Robienie wyścigów, aby trudno powiedzieć, jak wpłynęło to na mój występ. Wiem, że nie wpłynęło to negatywnie na to. Odżywianie jest bez wątpienia ważne dla aktywności fizycznej, ale aby zobaczyć największą poprawę, po prostu musisz trenować mocniej. Nie ma sposobu, aby. Właśnie dlatego konkuruję w wielu różnych dyscyplinach, od Cyclocross po ultrarningowe do 24-godzinnego kolarstwa górskiego. Podekscytowanie tym, co robisz i co jesz, idzie długą drogę!

Jak poruszać się bez samochodu w Kaliforni Po prostu coś, do czego jestem przyzwyczajony. Czasami jeżdżę na wycieczki i wyścigi rowerowe i wynajmę za to samochód. Ale dla codziennego życia w obszarze miejskim poruszającym się na rowerze jest idealne. Jest łatwy i szybki i nie musisz radzić sobie z parkingiem. Łączę go z pociągiem i innymi opcjami transportu publicznego na dłuższe wycieczki. Na przykład jestem teraz w pociągu, wpisując to na moim MacBook Air. Gdybym jechał podczas tej podróży, nie byłbym w stanie pracować. To tak, jakby mieć dodatkowy wolny czas podczas jazdy pociągiem. A kiedy dojdę do miejsca docelowego, będę miał rower, aby łatwo się poruszać.

i nie musisz być w szalonej dobrej formie, aby jeździć na rowerze do transportu. Mówią, że jeśli możesz przejść 1 milę, możesz jeździć na rowerze 4, ponieważ wymagana energia jest podobna.

Jako zarejestrowany dietetyk, jakie są najczęstsze wyzwania, przed którymi stoją ludzie, próbując wprowadzić zmiany w diecie?

Nie jest łatwo zmienić dietę. Większość moich klientów chce, aby przejść do bardziej opartego na roślinach. Wyjaśniam, że to nie wszystko albo nic. Ludzie zbyt mocno biją się, gdy „nie udaje się”. Natura zmian jest mieć wzloty i upadki, a ja przypominam o tym ludziom. Łatwo jest przełamać stare nawyki i wymaga ciężkiej pracy. Pomagam ludziom poprawić ich środowisko, więc zmiana staje się łatwiejsza. Czekamy, aby zmienić większe, trudniejsze okoliczności podczas jedzenia roślin, które mogą być trudne, jak na rodzinnych spotkaniach lub zjedzeniu poza domem.

Jaka była inspiracja dla pisania, sportowiec bez mięsa z Mattem Frazier? Jaką wiadomość masz nadzieję wysłać?

Matt Frazier z zawodnika bez mięsa jest utalentowanym pisarzem i niesamowitą osobą. Mam szczęście, że połączyłem się z nim i napisałem dla jego strony, co doprowadziło do bycia współautorem książki o sportowcach bez mięsa. Jesteśmy podobni w naszym podejściu, że zmiana wymaga czasu, ale może być również fajna. Znajdziesz motywację, gdzie możesz i biegać z nią (przepraszam, zła kalambur). Nacisk kładziony jest na tworzenie społeczności i przyjmowanie ludzi na korzyści z jedzenia roślin, zamiast oceniać ich za jedzenie produktów pochodzenia zwierzęcego. Jest świetnie i oddał wielu ludzi do jedzenia lepiej i biegania. Jestem wdzięczny za jego pracę i mam szczęście, że dodałem moją wiedzę.

Opowiedz nam o swoim dokumencie, dzień z życia z wegańskimi sportowcami. Czy w twojej przyszłości pojawia się więcej dokumentów?

Dzień w życiu wegańskich sportowców to seria internetowa dokumentalna, w której spędzamy dzień z sportowcami uczącymi się o swoim sporcie, tym, jak palili i jak trenują. Odcinki są krótkie, od 5 do 20 minut i są tworzone przez moją przyjaciółkę Sasha, profesjonalną twórcę filmowego. Nie głosimy weganizmu, po prostu pokazujemy, jak ci sportowcy sprawiają, że to dla nich działa. Są też inspirujące! Mamy jednego z Mike’em Arnsteinem Fruitarian, gdzie prowadzi 135-kilometrowy Ultramarathon Badwater. Rozszerzamy projekt w 2014 roku pod nazwą najsilniejsze serca; Jesteśmy bardzo podekscytowani.

Jakie wskazówki lub rekomendacje masz dla sportowców obserwujących lub przygotowujących się do podążania za dietą wegańską?

Dla każdego, kto zmienia się na bardziej wegańską dietę, moje wskazówki mają się zacząć Z gdzie jesteś, a nie tam, gdzie chcesz być. Wybierz najłatwiejsze posiłki do weganizowania, a nie najtrudniejsze. I upewnij się, że jesz wystarczająco dużo. Istnieje wiele sposobów jedzenia wegańskiego i musisz znaleźć ten, który działa dla Ciebie. Napisałem 2-stronicowe wprowadzenie do tego dla wegetariańskiej grupy diety dietetycznej, którą można znaleźć tutaj: https://vegetariannutrition.net/faq/

Wywiady ekspertów | Wyświetl blog Komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

8 Wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania na wycieczki samochodowe

Sharon Palmer

Opublikowane 7 lipca 2020

Zaktualizowano 13 października 2020 r.

Wybierz się na zdrową, bezstresową podróż rekreacyjną-czy twój tryb jest samochodem, RV RV, RV , Przyczepa, kampera lub namiot – z tymi 8 zdrowymi wskazówkami odżywiania na wycieczki od ekspertów od żywności i żywienia.

Dzwoni świetny na zewnątrz! Czy jest lepszy sposób na wakacje, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo i dźwięk, oszczędzając pieniądze i widząc więcej własnego pięknego kraju. Tego lata planuję wycieczkę po wybrzeżu Pacyfiku i zabieram ze sobą męża i dwa psy w RV wypełnionych moimi ulubionymi składnikami do manbuilder opinie lekarzy gotowania posiłków każdej nocy pod gwiazdami. Bez względu na to, jaka metoda rekreacji – samochodów, RV, przyczepy, kampera lub namiotu – podróży mogą być super zabawne, ale także trochę pracy, jeśli chodzi o organizowanie pysznych, zdrowych potraw bez zbytniego stresu. Właśnie dlatego poprosiłem niektórych z moich ulubionych ekspertów od żywienia o najlepsze wskazówki dotyczące zdrowego, pysznego jedzenia w drodze. Miłej podróży! Podziel się niektórymi własnymi wskazówkami dotyczącymi jedzenia na drodze.

Moja podróż na pola tulipana w stanie Waszyngton.

Jedz i żyj dobrocią,

Sharon

8 Zdrowe wskazówki dotyczące odżywiania na wycieczki samochodowe

Spróbuj zaplanować łatwe posiłki, takie jak burrito z fasolą i kukurydzą.

1. Planuj posiłki z wyprzedzeniem. Dobrym pomysłem jest napisanie planu posiłków na wycieczkę, aby zostać zorganizowanym i zmniejszyć poziom stresu, gdy jesteś głodny i niski na dostawach, a nawet narzędzi kuchennych. „Moja rodzina właśnie przeniosła się na krainę w RV. Nasz RV miał lodówkę i spiżarnię, więc zaplanowaliśmy posiłki i przekąski i kupiliśmy wszystko przed wyjazdem. W samochodzie mieliśmy orzeszki ziemne, masło orzechowe, ciasta ryżowe, batoniki muesli i owoce. Nasze posiłki obejmowały zamarznięte naleśniki, czerwoną fasolę i ryż, świeże owoce i mrożone warzywa parowe. Przygotowałem pieczone słodkie ziemniaki, aby podgrzać posiłki ” – mówi Betsy Ramirez.

2. Uderz supermarkety na drodze. Trudno jest uzyskać wszystko, czego potrzebujesz przed podróżą, więc pamiętaj o strategicznym zakupach podczas podróży, zwłaszcza gdy zobaczysz dobrze zaopatrzony supermarket na horyzoncie. „Po drodze zaopatrzyliśmy się na rynki, zwłaszcza etniczne, regionalne lub rynki takie jak Wegmans i Whole Foods Market z dobrą przygotowaną żywnością”, mówi Mindy Hermann, MBA, RDN z Hermann Communications.

„Mój ulubiony Warzywki na wycieczki samochodowe, ponieważ mogą one trwać dni bez chłodzenia i można je łatwo wpaść w usta bez dużej ilości fanfar, to groszek z cukrem, marchewką i pomidorami wiśniowymi. Wreszcie, Awokado, które mogą mieć własną małą przenośną skorupę, są świetne do podróży i łatwe do rozmazania krakersów siemienia lnianych, które oferują obfity kawałek zdrowych tłuszczów i białka ”, mówi Mary Purdy, MS, RDN, integracyjna i eko-dietyjska

Ciemna czekoladowa wiśniowa mieszanka energii

​​3. Zdrowe przekąski. Nie czekaj, aż będziesz w szczerym polu, aby szukać zdrowych migieł. Zaplanuj z wyprzedzeniem i załaduj! „Uważamy, że„ przekąski ”posiłki są łatwe i zabawne na wynos, więc przynosimy wypełnianie owoców, orzechów, mieszanek szlaków i pełnoziarnistych barów. Owoce są doskonałym źródłem błonnika, przeciwutleniaczy i wielu witamin i minerałów. Zwykle przynosimy bardziej trwałe owoce, takie jak jabłka i pomarańcze. Orzech to fantastyczny posiłek „przekąski” białkowy w ruchu pełen zdrowych tłuszczów, przeciwutleniaczy i błonnika. Orzechy orzechowe są również ładnym źródłem Omega-3 na bazie roślin. Patrzy pełnoziarniste zapewniają trwałą energię dla rodzinnych przygód. Lubimy parkować gdzieś z ładnym widokiem i przekąskami, siedząc na tylnej klapie. Jeśli możemy, lubimy znaleźć przestronne miejsce, abyśmy mieli miejsce na rozciąganie nóg i trochę się poruszać. Może nawet rzuć piłkę lub frisbee na kilka minut, zanim ponownie wyruszyliśmy w drogę ”, mówi Lacy Ngo, MS, RDN, autor The Centering Posił W budowniczych.

„ kombinacja różnych mieszanych Orzechy lub nasiona i suszone owoce są zawsze zwycięską kombinacją dla łatwego do sniszczenia na jedzeniu. Spróbuj wysuszone wiśnie i orzechy laskowe, aby to wstrząsnąć! ” mówi Mary Purdy, MS, RDN, Integrative and Eco-Dietitian.

„Chodzi mi o przekąski. Palence są idealne z mieszanką opcji tempu na zimno i pokoju, takich jak tace wegetariańskie, jabłka, banany, pomarańcze halo, suszone pakiety mieszanki owoców/szlaków i bary ”, mówi Michele Fumagalli, Rd, LDN odżywek Fit Plate. /P> Wypróbuj owsiane nocne, aby uzyskać łatwe, przenośne śniadanie na drodze na drodze.

4. Nie zapomnij o wspaniałym śniadaniu i lunchu. Możesz skupić się na przekąskach i kolacji, ale te śniadanie i obiady są równie ważne do zaplanowania. „Rozpocznij dzień od napełniania, pożywnego śniadania o wysokiej zawartości błonnika, produktów pełnoziarnistych, białku roślinnym i nienasyconym tłuszczom. Wyszliśmy już 3:30 na wycieczki, więc ważne jest, aby wszystko było gotowe do wydajności i wydajnego jedzenia ”, mówi Melissa Altman-Traub, MS, RDN, LDN. Med, Rdn.

„Pakujemy nasze ulubione kanapki na lunch w dużej chłodnicy z wyciętymi warzywami, łatwym do odebrania owoców (plastry jabłka, winogrona, jagody) i zdrowe przekąski, takie jak krakersy pełnoziarniste i orzechy i orzechy . Przynosimy również uzupełniające się butelki z wodą i kilka puszek Seltzer, aby pozostać nawodnieniem ”, mówi Lisa Andrews, Med, Rd, LD z odżywiania dźwięku.

5. Zapakuj filtr wody. Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to kupić skrzynie wody butelkowanej podczas podróży! „Naprawdę nie lubimy kupować niekończących się plastikowych butelek wody, więc zabieramy ze sobą Brita lub podobny dzban filtracyjny i filtrujemy naszą wodę na drodze, uzupełniając nasze nieplastyczne butelki z wodą”, mówi Jan Patenaude, RDN, CLT, LEAP Mentor.

Wypróbuj ten pudding ryżowy Banana Brown w doniczce, aby uzyskać łatwy, zdrowy przepis.

6. Pakuj niezbędne gadżety kuchenne. „Pakuję blender zanurzeniowy lub taki, który podłącza się do samochodu, aby zrobić koktajle. Zapakuję albo chłodnicę, albo kupię na drodze zamrożonych owoców, zwykły jogurt, który zamrożono, masło orzechowe i nasiona chia. W ten sposób wiem, że moje dzieci będą miały przynajmniej coś zdrowego każdego dnia z moich mikstur ”-mówi Theresa Gentile, MS, RDN z pełnego odżywiania. Butelki z wodą, więc woda pozostaje chłodna podczas podróży, szczególnie w lecie, i natychmiastowy garnek, który sprawia, że ​​posiłki jest szybkie i mniej niechlujne. Zawsze przechowujemy sanitizer do kieszonkowego, ręczniki papierowe i koc piknikowy dla każdego zaimprowizowanego szybkiego ugryzienia na miejscu piknikowym ”, mówi Tejal Pathak, MS, Rd, Cdces.

„ Instant Pot Mini jest my Ulubiony naszych podróży! Mogę zrobić posiłki szybciej niż wyjście, a przy dzisiejszej epidemii jest to nasz jedyny wybór. Na poranek robimy owies lub chleb śniadaniowy ” – mówi Wendy Jo Peterson, MS, Rd, Cssd.

7. Ćwicz właściwe warunki sanitarne. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest zachorowanie na drodze. „Wycieczki drogowe są trudne, nawet przed pandemią. Nigdy nie wiesz, jak czysty przystanek odpoczynku lub restauracja może być dopiero po fakcie. Lasowanie rąk jest kluczem do bezpieczeństwa. Zasadniczo jest mycie po wejściu i przed wyjazdem. To także świetny pomysł, aby mieć dezynfekujący, aby zetrzeć Twój obszar, jeśli zdecydujesz się zjeść również. Bądź bezpieczny i umyj ręce ” – mówi Jaymar Saniantan, RD z żywienia.

8. Trzymaj żywność w bezpiecznych temperaturach. Kolejną ważną częścią bezpieczeństwa żywności jest odpowiednie temperatury przechowywania żywności, co może być trudne w ciepłej pogodzie. „Zachowaj spokój żywności. Poniżej 41 stopni F. Użyj chłodnego termometru. Lepiej schować chłodnicę na klimatyzowanym tylnym siedzeniu niż gorący bagażnik. Nigdy nie używaj chłodnego lodu w swoich napojach. Wydaje się wycieki ”-mówi Mary Angela Miller, Rdn.

Sprawdź moje inne wskazówki dotyczące zdrowego podróży:

Jedzenie oparte na roślinach na oparte na kolarstwie paliwowym jedzeniem na szlaku turystycznym

Blog | Wskazówki dotyczące żywności i żywienia Wyświetl komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Odpowiedź Anuluj

Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

Tags: No tags

Comments are closed.