Świeża Lotus Młodzieżowa Kilk nawilżający jest w sprzedaży za 38 USD, w porównaniu z 50 USD.

Świeża Lotus Młodzieżowa Kilk nawilżający jest w sprzedaży za 38 USD, w porównaniu z 50 USD.

Mimo że większość z nas jest przeszkolona, ​​aby po prostu przesunąć urządzenie na północ i południe, aby ugniatał napięcie, niewielka akcja na wschód i zachód jest również dobra. Właśnie dlatego Wu miał grupę w Wanderlust umieszcza pręt rad (maleńki, przypominający rurkę wałek) tuż pod karkiem nasze szyje i poruszają ją w prawo i w lewo, a także w górę iw dół. Czułem się jak euforyczne doświadczenie poza ciałem, a ja odszedłem od klasy, czując się jak gazela. To znaczy wyższa, bardziej zwinna wersja siebie.

Poziome podejście do walcowania pianki nazywa się przewracaniem piankową z tarcia krzyżowego. Zamiast biec wałek piankowy wzdłuż mięśnia, idziesz wbrew ziarniu włókna mięśniowego. Na przykład, jeśli próbujesz celować w quady, zwiń narzędzie z boku na bok, a nie z kolan do biodra. Kiedy pytam Maillard Howell, właściciel Deana Crossfita i założyciel Beta Way, dlaczego ten prosty zmiana w moim normalnym schemacie piankowym wydawało się tak cudowne, mówi, że to, co naprawdę robię, poluje dla wszystkich odczuć.

ludzkie ciało jest wymyślone powięzi – warstwy mięśni, warstw błonnika, mówi. Jeśli tylko atakujesz z jednej perspektywy, nie sądzę, że będziesz czerpać wiele korzyści po pewnym progu. Aby upewnić się, że nie uderzasz w płaskowyż techniką masażu (na szyi i innych częściach ciała), Howell mówi, że możesz dostosować jeden z trzech czynników walcowania z pianki:

  1. Kierunek
  2. Presja
  3. Czas

Zupełnie zdecydowane wałki piankowe, kulki lacrosse i inne urządzenia odzyskiwania uzyskują reputację chłodu i relaksu harmoniqhealth.com. Jeśli lubisz swobodnie leczyć przez pięć minut tuż przed czołganiem się pod twoimi okładkami, to jest w porządku. Jednak raz w tygodniu Howell zaleca bardziej poważne, uważne podejście do powrotu do zdrowia. Zaleca 20 minut walcowania z pianki dostosowanej do you, co wymaga wysiłku fizycznego. Chociaż nie możesz tego poruszać ze swoimi przyjaciółmi lub terapeutą, kupowanie 100 procent wpływa na to, jak się czujemy i poruszamy przez cały dzień. Cierpiał kiedyś podczas spotkania pracy, czując się super zaparci? Lub doświadczyć pełnego przeciwnego problemu podczas zakupów spożywczych? Nie śmieszne.

Perfekcja kupy może wydawać się nieuchwytną, ale nowa książka jest pełna wskazówek, które pomogą ci się tam dostać. Todd Sinett, DC napisał dobry sh*t (13 USD), aby edukować masy nie tylko o tym, co ich kupa mówi im, ale jak codziennie mieć dobre kupy. Dr Sinett mówi, że układ trawienny mówi, jak twoje ciało mówi. W jednej części książki przedstawia siedem kroków, które każdy może podjąć, aby mieć zdrowe ruchy jelit. Poniżej dzieli się i wyjaśnia je bardziej szczegółowo, wraz z gastroenterologiem Avanish Aggarwal, Md.

Jak mieć dobre kupy: 7 kroków, aby podjąć

1. Jedz znaczne posiłki

To może zabrzmieć jak oczywisty, ale musisz jeść wystarczającą ilość jedzenia, aby mieć dobrą kupę. Dr Sinett wyjaśnia, że ​​za każdym razem, gdy jesz znaczny posiłek, stymulujesz rozciągające receptory w żołądku, które są odpowiedzialne za wyzwalanie fal skurczowych w jelitach, które promują ruch przez okrężnicę i odbytnicę. Innymi słowy, przygotowanie ciała do kupy.

Podczas jedzenia wystarczającej do kupy jest oczywiście ważne, dr Aggarwal mówi, że to, co jesz, jest ważniejsze niż to, ile jesz. Mówi, że ważne jest, aby zjeść wystarczającą ilość błonnika. W przeciwnym razie możesz zjeść dużo jedzenia, ale może to prowadzić do zaparć. Wyjaśnia, że ​​ładowanie żywności ubogiej w składniki odżywcze może prowadzić do zaparć, ale dobrze zaokrąglone posiłki z błonnikiem, białkiem i zdrowymi tłuszczami są kluczem do późniejszej kupy.

Powiązane historie. Zdarza się to wszystkim: ktoś przedstawia ci siebie, a potem natychmiast zapomnisz o ich nazwisku 10 sekund później. A może twoja pamięć zawodzi na inne sposoby regularnie na inne sposoby. Powiedz, że stoisz w linii kasy w Target, wpatrując się w twój pełny wózek, ale nie pamiętasz jednej rzeczy, którą faktycznie przyszedłeś, aby kupić.

zdarzają się te upływu pamięci, ale według uznanego eksperta ds. Zdrowia mózgu Gary’ego Small, MD, przewodniczącego psychiatrii w Hackensack University Medical Center i współautor Biblii pamięci (16 USD), istnieją sposoby na wyszkolenie twojego mózgu, więc te te Rodzaj wpadek staje się mniej powszechny.

W rzeczywistości jest jedna wskazówka treningowa mózgu, którą regularnie stosuje, która pomaga zarówno w pamięci krótko-, jak i długoterminowej. To coś, co nazywa metodą wyglądu, Snap, Connect. Dr Small mówi, że jest to prosty sposób na naukę i zapamiętanie czegoś, a także przypomnieć sobie to później w przyszłości. W swojej książce, którą pisze, opanowując Look, Snap, Connect, uwzględnisz podstawę do trenowania pamięci solidnej.

Chcesz nauczyć się metody Look, Snap i Connect? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak to zrobić.

1. Spójrz

Pierwszym krokiem metody jest aktywne obserwowanie tego, czego chcesz się nauczyć. Największym powodem, dla którego ludzie nie pamiętają, jest to, że są rozproszeni, mówi dr Small. Jest to przypomnienie, aby skupić twoją uwagę. Mówi, że ludzie tak często próbują wielozadaniowości, dzieląc swoją uwagę między kilkoma różnymi rzeczami i że jest to duża bariera zapamiętywania informacji. Jeśli chcesz coś zapamiętać, odłóż telefon i skup się na chwili, dr Small radzi.

Powiązane historie Oficjalnie rok od pandemii nic się nie zmieniło. Od Zoom Happy Hours po rozmowy FaceTime z przyjaciółmi i rodziną, przestrzeń online w zasadzie stała się naszą nową rzeczywistością. Życie w Internecie pozwala na znacznie większą elastyczność w planach niż kiedykolwiek wcześniej, co może być frustrujące, jeśli jesteś osobą, która lubi trzymać się harmonogramu. Jeśli jest coś, czego nauczył nas pandemia, to wszystko może się zdarzyć. Oto, co ekspert mówi o zarządzaniu luźnymi planami.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w pandemii są zdarzenia anulowane lub przełożone. Straciliśmy łatwość gromadzenia się na rzecz tego, na co oczekujemy, że wykorzystaliśmy czas, takich jak wesela, pogrzeby, urodziny i święta, Elizabeth Cush, LCPC, licencjonowany profesjonalny doradca kliniczny mówi dobrze+Good. Cush mówi, że możesz czuć się sfrustrowany lub denerwować się w wyniku zmiany planów lub anulowania. Na szczęście Cush ma kilka wskazówek, jak lepiej zarządzać uczuciami, gdy zmieniają się plany.

Jak być w porządku z luźnymi planami

1. Uznaj, co możesz, a czego nie możesz kontrolować

Cush mówi, że stres może być spowodowany tym, że rzeczy są poza naszą kontrolą, takie jak zdarzenia anulowane lub przełożone. Kiedy możemy potwierdzić, na co nie możemy kontrolować, możemy lepiej zarządzać naszymi oczekiwaniami, mówi Cush. Pamiętając, że jest to niezwykły czas, może pomóc nam czuć się bardziej komfortowo z tym, jak luźni musimy być wokół rzeczy, które w przeszłości były bardziej przewidywalne. Jedną z rzeczy, których najbardziej tęsknię w życiu przedpandemicznym, jest moja klasa barre; Tak bardzo mi się podobało i to nie tylko dlatego, że przypomniało mi to długie dni mojej młodości baletnicy, ale także dlatego, że trening Barre oferuje uzasadnione korzyści dla twoich ramion i mięśni brzucha. Barre sprawia, że ​​nawet moje najbardziej niejasne mięśnie drży w dobry ból, a w rezultacie są one zauważalnie bardziej wyrzeźbione.

W dzisiejszych czasach, podczas gdy moje nogi przynajmniej otrzymują pracę konserwacyjną z powodu regularnych spacerów, reszta mojego ciała nie zwraca uwagi, na jaką zasługuje.

Na szczęście w najnowszym odcinku Z dobrych ruchów, właścicielka Barre3, Alicia Sokol oferuje nam bunheadów przekonującą zachętę do powrotu do naszych rajstop. Przez 20 minut przechodzi przez serię ruchów zaprojektowanych specjalnie, aby pracować z ramionami, które mogłeś myśleć, że były dobre tylko do pisania, a także ABS, o której całkowicie zapomniałeś.

Nie masz Muszę być wielbicielem Barre, aby wziąć udział w rutynie Sokola. Jest zaprojektowany dla wszystkich poziomów i wymaga – cześć do niego – zero faktycznych barrów. Wszystko, co musisz zamówić, to mata i zestaw ręcznych ciężarów, które, jak zauważa Sokol, możesz zastąpić towarami w puszkach lub butelkach z wodą w mgnieniu oka.

Co robisz ze swoją skrzynką telefoniczną podczas aktualizacji do najnowszego modelu? Jeśli odpowiedź jest wrzucona do kosza, nie robisz wiele, aby pomóc środowisku. To nieuniknione, że kupisz więcej niż kilka skrzynek na swój telefon, więc czy nie byłoby fajnie, gdyby nie skończył się w śmietniku, kiedy to skończyło? Właśnie dlatego wprowadzamy nową linię ultra kompostowalnych skrzynek telefonicznych z Casetify.

Za każdym razem, gdy musiałem zmienić obudowę, stary zwykle kończy się gdzieś w koszu lub zbiera kurz. Dzięki Casetify wszystko, od opakowania po samą sprawę, jest w 100 % kompostowalne, więc kiedy nadejdzie czas na porzucenie starej skrzynki telefonicznej, możesz to zrobić, wiedząc, że wykonujesz swoją rolę w zmniejszaniu odpadów.

Casetify Ultra Compostable niestandardowy telefon – 50,00 $

Wykonane z kombinacją ziarna bambusowego i włókna roślinnego, przypadki te są w 100 % kompostowalne od początku do końca. A dzięki ochronie o długości 6,6 stóp, sprawy mogą pomóc w zabezpieczeniu telefonu, są najbardziej niezawodny sposób.

Kup teraz

uruchomiony wcześniej tego lata, obudowy są wykonane ze specjalnych materiałów na bazie roślin, podczas gdy Opakowanie jest również w 100 % przyjazne dla środowiska. Nawet atrament jest nietoksyczny i wykonany z fasoli sojowej. Obudowy występują również w różnych kolorach i wzorach, w tym w kwiatowych grafikach, zdjęciach godnych na Instagramie i grafice. Dla osoby, która uwielbia się zamieszać w idealnej skrzynce telefonicznej, takiej jak ja, opcje to całkowite marzenie. W prawdziwie Casetify możesz nawet dostosować wybrane przypadki, dodając swoje imię i nazwisko i fajne szczegóły napisów, aby pokazać swoją osobowość.

Za pomocą tej linii przypadków detalista ma nadzieję podnieść poprzeczkę, jeśli chodzi o to, jeśli chodzi o Ekologiczne typy w akcesoriach telefonicznych. „W Casetify wierzymy, że to, co włożyłeś na świat, jest tak samo ważne, jak to, co z niego wyciągasz”, mówi Wesley NG, CEO i współzałożyciel Casetify. „Ultra kompostabilna obudowa oferuje najlepsze w materiałach przyjaznych dla ziemi, jednocześnie zapewniając najlepszy sposób na ochronę urządzenia i stylizowanie go w swoim osobistym smaku.”

za 40 do 55 USD za pop (w zależności od twojego popu (w zależności od twojego popu (w zależności od twojego Model telefoniczny) Te przypadki są zdecydowanie wytwarzane. W ciągu kilku tygodni wypróbowałem kilka i byłem mile zaskoczony, jak solidny był materiał. Nie były cienkie, ani nie mieli żadnych widocznych oznak uszkodzeń, kiedy upuściłem telefon (mają ochronę o długości 6,6 stóp, FYI). Ponadto zaskakująco łatwo je oczyścić. Chociaż zwykle nie myślę o czyszczeniu moich przypadków, były one łatwe do utrzymania w dobrym stanie, biorąc pod uwagę materiał roślinny. Na przykład, jeśli zostawiłeś je w pobliżu zlewu lub przypadkowo postawiłeś je na wilgotnej powierzchni (co często robię), woda nie wchłania się do obudowy. Nie wspominając o tym, że mogę również łatwo przyłączyć się do mojego popsocket, aby pomóc mi lepiej chwycić telefon do selfie.

Powiązane historie Kiedy przyjaciele Samantha Diamond i Breanna Hughes doświadczyli utraty ciąży w 2017 r., Ich endokrynologowie reprodukcyjni skierowali ich do lekarzy naturopatycznych w celu uzyskania dodatkowych wskazówek dotyczących opieki prenatalnej. Z kolei dostawcy ci wysłali do apteki z listami suplementów do zakupu – gdzie obie kobiety stały się całkowicie przytłoczone. Było tak wiele zmiennych do rozważenia, ponieważ zeskanowali niezliczone butelki pigułek: odróżniające składniki (na przykład folian od kwasu foliowego, karoten beta z witaminy A), potwierdzając, że każdy składnik pojawił się w prawej dawce i upewnianie się, że każde suplementy były sformułowane przez każdy sformułowanie przez każdy niezawodna marka. Gdy dwie kobiety podzieliły się swoimi zmaganiami z bliskimi i zwiadowczymi poradami online, szybko odkryli, że nie byli samotni w zamieszaniu co do przestrzeni prenatalnej-witaminy. A wkrótce potem pomysł na Bird & Amp; Być, no cóż, urodził się.

Bird & amp; BE to rynek płodności, który rozpoczął się w lipcu w celu usprawnienia prenatalnych witamin z częściowo personalizowanymi saszetkami. (Firma planuje również uruchomić produkty, aby obsłużyć inne elementy prenatalnej podróży tej nadchodzącej jesieni, takie jak testy hormonu płodności w domu). Jest to najnowszy w szeregu startupów zorientowanych na płodność, aby uprościć wszystko od śledzenia owulacji (Mira , Natalist) do zamrażania jaj (OVA, rozszerzyć płodność) na opiekę opartą na płodności w pełnym zakresie (uprzejmość).

w celu opracowania ptaków i amp; Pięć zastrzeżonych ofert, Diamond i Hughes, zwróciły się do naturopatycznych lekarzy Tracy Malone, ND, teraz Bird & amp; BE Dyrektor medycyny naturopatycznej i Jennifer Fitzgerald, ND, obecnie dyrektor firmy zajmującej się medycyną integracyjnej.

Powiązane historie Planowałem wyjść z kwarantanny jak motyl z jego chryzalis – ale niestety stres pandemiczny na moim zwykłym poziomie lęku nie był miły dla mojej skóry. (Najwyraźniej moje neuroprzekaźniki nie otrzymały notatki TPWK od Harry’ego Stylesa.) To sprawiło, że jestem bardzo staranna w kwestii mojej rutyny, ponieważ chociaż oczywiście drobne linie i zmarszczki są normalną częścią procesu starzenia, chcę zapobiec, aby Wspomniany lęk przed uszkodzeniem mojej skóry. Od teraz do 7 lipca Sephora oferuje 25 procent zniżki na wszystkie świeże produkty oraz bezpłatną wysyłkę. Oznacza to, że możesz złapać krem ​​z dnia, który – i wielu innych naszych redaktorów – zniżki. (RUN, nie chodź!) Świeża Lotus Młodzieżowa Zachowność kremu nawilżającego jest w sprzedaży za 38 USD, w porównaniu z 50 USD. Fresh Lotus Youth Preserve Cilterer-38,00 $ Sklep teraz

Fresh to marka pielęgnacji skóry z edytorem urody, która łączy skuteczność i wrażenia (czytaj: produkty faktycznie działają, a także ładnie je stosuje). Tak jest w przypadku tego kremu. Nakładanie jest pobłażliwe, ale jest lekkie, zatopi się w skórze i ma świeży (ha) zapach. Jest cudowny na lato, ponieważ gdy jest super nawilżenie, nie jest tłuste ani ciężkie. Runę oklasków na kwas hialuronowy – humectant, który przyciąga i zachowuje wilgoć w skórze – co pomaga temu krem ​​nawilżający w realizacji takiego wyczynu. Nosi także ładnie pod makijażem.

Super Lotus to składnik, który występuje w linii Lotus Fresh. Super Lotus jest obciążony przeciwutleniaczami, które walczą z wolnymi rodnikami – sprzywiowo niezwiązanymi elektronami, które wynikają z wielu rzeczy i często są winowajcą za drobnymi liniami, miejscami wiekowymi i utratą kolagenu. Przeciwutleniacze pomagają sparować te elektrony, aby nie wędrować twojej skóry, robiąc kłopoty. Oprócz przeciwutleniaczy wygięwających skórę, wynikająca z tego duszność z produktu nie jest zła. Przy 25 procent zniżki ten krem ​​nawilżający nie pozostanie w magazynie znacznie dłużej (wiele naszych ulubionych świeżych produktów jest już wyprzedanych). *Dodaje do koszyka*

o cześć! Wyglądasz jak ktoś, kto uwielbia bezpłatne treningi, rabaty dla kultowych marek odnowy biologicznej i ekskluzywne Well+Good Content. Zarejestruj się, aby uzyskać Well+, naszą internetową społeczność wellness i natychmiast odblokuj swoje nagrody.

Wprowadź adres e -mail Tagi: wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry, letnia pielęgnacja skóry Jedzenie może być… mylące. Czy należy unikać glutenu za wszelką cenę? Pożerając awokado tak szybko, jak to możliwe? Well+Good’s Experts ustawiają historię prosto, jeśli chodzi o jedzenie, przecinając szum i ręcznie oszałamiając i uzyskując najbardziej wszechstronne informacje na temat tego, co powinieneś (a może nie powinieneś) umieścić w swoim ciele. Zobacz wszystkich

mój przyjacielu z IBS i mam żart.

Tags: No tags

Comments are closed.